HSM security

MODELE

Współpracujemy z wieloma największymi, światowymi firmami.

Wybraliśmy naszych Partnerów przede wszystkim z myślą o korzyściach dla Klienta, a nie dla marketingowych sloganów bez pokrycia. Decyzja o podjęciu bliskiej współpracy z firmą Utimaco oparła się na jej silnej pozycji rynkowej oraz sprawdzonych rozwiązaniach informatycznych gwarantujących wysoką jakość, bezpieczeństwo i niezawodność.

HSM LAN

Moduł do montażu w szafie serwerowej typu Rack. Jest niezależnym modułem, który zapewnia najwyższy poziom zabezpieczeń, zarówno ochrony przed atakami cybernetycznymi jak i fizycznymi. Kompatybilność z wieloma systemami pozwala na łatwe wdrażanie nowych zabezpieczeń, jak i rozbudowę już istniejących. HSM tego typu umożliwia jednoczesną obsługę wielu urządzeń.

 Niezależność od innych platform

 Skalowalność i klastrowalność

 Szeroki zakres zdalnej administracji

 Pomaga spełniać wymagania prawne stawiane przed użytkownikami

HSM PCI

Oferowany moduł bezpieczeństwa PCI Express HSM jest ekonomicznym, nisko kosztowym rozwiązaniem, które zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń. Dostarczany jako PCIe, zaprojektowany jest pod kątem zastosowania w autonomicznych serwerach i urządzeniach.

 Wymagany własny serwer

 Tańszy od rozwiązania LAN

 Łączy w sobie wysoki poziom zabezpieczeń i prostotę użytkowania

 Pomimo małych rozmiarów jest to niezależnie certyfikowana platforma kryptograficzna

HSM PCI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.