68 470 07 76 /Napisz do nas!

Korzyści i możliwości:

Zaobserwowaliśmy, iż polski rynek IT posiada wciąż ogromny, niewykorzystany potencjał, który – z Państwa udziałem – chcielibyśmy zagospodarować. Wymaga to jednak zaangażowania się firm o ugruntowanej pozycji rynkowej, dlatego zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy. Wierzymy, że wspólnie możemy wykorzystać istniejące możliwości i czerpać z tego faktu korzyści!

W dzisiejszym świecie ostrej konkurencji dbanie o jakość i nowoczesność produktów jest oczywistą powinnością każdej firmy. Co nas wyróżnia, to stałe i ambitne wysuwanie się przed innych, gdy chodzi o innowacyjność.

Współpracujemy z wieloma największymi, światowymi firmami. Wybraliśmy naszych Partnerów przede wszystkim z myślą o korzyściach dla Klienta, a nie dla marketingowych sloganów bez pokrycia.

Nasz Program Partnerski to propozycja współpracy skierowana do firm zajmujących się sprzedażą oprogramowania i rozwiązań sprzętowych systemów bezpieczeństwa danych (programów antywirusowych, urządzeń UTM) oraz rozwiązań związanych z budową infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw i instytucji.

Program partnerski

  • dostępność w jednym miejscu pełnej oferty rozwiązań z dziedziny sprzętu IT oraz oprogramowania najlepszych światowych producentów
  • opisy produktów oraz szczegółowe informacje techniczne dostępne na naszych stronach internetowych
  • atrakcyjna rynkowo oferta dla Partnerów, pozwalająca na efektywne konkurowanie zarówno zakresem oferowanych rozwiązań IT jak i ceną,
  • indywidualny opiekun zapewniający szybkie wsparcie w przypadku pytań czy wątpliwości (telefon, email)
  • brak kosztów związanych z uczestnictwem w Programie Partnerskim
  • brak limitów obrotu, które musi wyrobić Partner w ramach programu

Zapewniamy unikalną atmosferę współpracy gwarantującą Partnerom pewność i sukces ich biznesu poprzez naszą elastyczność oraz najwyższej jakości zaufanie, dające gwarancję niezawodności współpracy.

Decydując się na współpracę z firmą Perceptus, stawiają Państwo na stabilność, wygodę i zysk. Wszystko to daje gwarancję doskonałych relacji biznesowych oraz generowania w łatwy i wygodny sposób coraz większych dochodów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o Kontakt z nami.

© Perceptus sp. z o. o.